Hakkımızda

DEMO FORKLİFTLER ARTIK TÜRKİYE'DE !

Çin ' in Dünyaya açılan yüzü DEMO 'nun Avrupa için üretilmiş üstün teknolojiye sahip forkliftlerine inanılmaz fiyatlarla sahip olabileceksiniz.

DEMO FORKLİFTLER, bugüne kadar bildiğiniz Çin menşeili forkliftlerden dizaynı,teknolojisi,ayrıntılara gösterilen özeni,donanımı,boyası ile ayrılmaktadır.

DEMO FORKLİFT, Çin Halk Cumhuriyeti'nde forklift sektöründeki en önemli üreticilerinden biri olmanın yanısıra, çok az markanın gösterebildiği Avrupa piyasasına mal satabilme ve Avrupa'da bölge müdürlüğü açabilme başarısına sahiptir.

Bu vizyonla sürekli büyüyen ve teknolojik gelişim gösteren DEMO markası artık Türkiye'de de yapılanmaya karar vermiş ve bu amaçla DEMO FORKLİFT TÜRKİYE 'yi faaliyete geçirmiştir.20 yıldır Türkiye forklift sektörünün içinde olan kadrolarımız ile güçlendirdiği bu oluşumun yarattığı sinerji , kısa sürede DEMO markasını tüm Türkiye'de tanınır hale getirecektir.

Üreticiden direkt müşteriye satış modeli sayesinde , en iyi fiyat/kalite dengesini sağlayan DEMO FORKLİFT' in avantajları ve farklılığı bunlarla sınırlı değildir. Türk tüketicisine en iyi ürünün yanında , en iyi hizmeti de vermek amacında olan DEMO FORKLİFT'te, yedek parça bulunurluluğu ve garanti kapsamı % 100 olarak uygulanmaktadır.Müşterilerimiz en iyi fiyata aldığı , en son teknolojiye sahip makinalarını güvenle ve güleryüzlü hizmetle kullanabilecektir.

Saygılarımızla.

VOLKAN KARAYEL

Makina Mühendisi

0 532 480 41 41

Hizmetlerimiz

Hakkımızda

demo logo 2

Çin ' in Dünyaya açılan yüzü DEMO 'nun Avrupa için üretilmiş üstün teknolojiye sahip forkliftlerine inanılmaz fiyatlarla sahip olabileceksiniz. DEMO FORKLİFTLER, bugüne kadar bildiğiniz ...   > Devamını Oku

Haritada Biz

harita

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

Demo Makina El. El.Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Merkez :  İstasyon Mah. Köseköy Sanayi Sitesi  E Blok No:210  Kartepe / KOCAELİ

Showroom : İstasyon Mah. Köseköy Sanayi Sitesi A Blok No: 3  Kartepe / KOCAELİ

Tel  : 0262 311 09 19

Fax : 0262 373 49 27

Mail : info @ demomakina.com.tr