XINCHAI MOTORLAR

XINCHAI MOTORLAR

Zhejiang Xinchai Co.,Ltd şirketi , dizel motor üretimi konusunda Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük firmalarından biridir. Özellikle küçük ve orta tonajlı forklift,traktör ve jeneratörlerde kullanılan dizel motorlar konusunda ,yılda 200.000 adetin üzerinde üretim yapmaktadır.

40 yılı aşkın süredir üretilmekte olan Xinchai Motorlar; Asya,Avrupa ve Amerika ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Bugüne kadar tüm dünya üzerinde 2.000.000 adetin üzerinde Xinchai Motor satılmıştır.

Xinchai Motor fabrikası; Çin Halk Cumhuriyeti’nin Xinchang kentindeki Sanayi ve Teknoloji Bölgesinde 200.000 m2 lik kapalı alanda üretilmektedir. Toplamda 1.000 in üzerinde idari ve teknik personel çalışmaktadır.

Ülkemize Çin Halk Cumhuriyeti’nden ithal edilen dizel forkliftlerin hemen hemen tüm markalarında kulanılmakta olan, Euro III normlarına uygun Xinchai C490 BPG ve A498 BT1 motorları; düşük yakıt sarfiyatı,uzun kullanım ömrü ve ekonomik bakım maliyetleri ile gün geçtikçe pazar payını arttırmaktadır.

Demo Makina , 2016 yılının başından itibaren Zhejiang Xinchai Motorları’nın, Türkiye yetkili distribütörlüğünü yürütmektedir.Kısa sürede yapılandırdığı yedek parça stokları ile hem parça bulunurluluğunu hem de uygun fiyatlamayı, tüm Türkiye’deki forklift servisleri ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

 

Komple sandık motorlardan,conta setlerine; devirdaimlerden,krank millerine kadar her türlü Xinchai Motor parçasını bir telefonla sipariş edebilir ve aynı gün içerisinde kargolatabilirsiniz. 

 

 

Hakkımızda

demo logo 2

Çin ' in Dünyaya açılan yüzü DEMO 'nun Avrupa için üretilmiş üstün teknolojiye sahip forkliftlerine inanılmaz fiyatlarla sahip olabileceksiniz. DEMO FORKLİFTLER, bugüne kadar bildiğiniz ...   > Devamını Oku

Haritada Biz

harita

Sosyal Medya

Bize Ulaşın

Demo Makina El. El.Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Merkez :  İstasyon Mah. Köseköy Sanayi Sitesi  E Blok No:210  Kartepe / KOCAELİ

Showroom : İstasyon Mah. Köseköy Sanayi Sitesi A Blok No: 3  Kartepe / KOCAELİ

Tel  : 0262 311 09 19

Fax : 0262 373 49 27

Mail : info @ demomakina.com.tr